HASŁO
Masz problem z zalogowaniem? Napisz do nas
Kolejne sukcesy kierowców ze szkółki MKarts

Miło nam poinformować o sukcesach zespołu MKarts Kolbuszowa wychowanków szkółki MKarts.

W ostatni piątek (27-11-2015) na torze F1Gokart odbyła się ostatnia runda Kieleckiej Ligi Kartingowej, w tym roku sezon trwał od lutego i łączenie liczył 9 rund w sumie startowało 80 zawodników z całej Polski.

W ostatniej rundzie dwóch naszych kierowców stanęło na podium w klasyfikacji generalnej (2 i 3 miejsce) oraz w klasyfikacji junior (2 i 3 miejsce), a w kategorii zespołowej zajęli pierwsze miejsce w 9 rundzie KLK.

W całym sezonie po 9 rundach zespół MKarts zajął pierwsze miejsce, natomiast w klasyfikacji generalnej oraz w klasyfikacji junior Patryk Nieroda zajął drugie miejsce, a Maciek Wrzesień zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji Fighter.