LOGIN
HASŁO
Masz problem z zalogowaniem? Napisz do nas

Firma Rimo od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji różnego typu pojazdów mechanicznych, w tym światowej klasy gokartów halowych. Rimo od zawsze stawia na jakość i bezpieczeństwo swoich konstrukcji. Nowe EVO 6 stanowi kolejny milowy krok w technologii produkcji gokartów na halowe tory kartingowe. Profesjonalne pojazdy tej firmy znajdziecie Państwo na naszym torze kartingowym.

Nowa konstrukcja EVO 6 to przede wszystkim nowy system hamulca hydraulicznego. System ten posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, 4 tłoczkowe zaciski, ogranicznik ciśnienia, chłodzenie zacisku klocka hamulcowego oraz specjalne zaciski tłoków. Na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu jazdy wpływa również zbiornik paliwa, który w nowej konstrukcji umieszczony został w lewym boku. Bezpieczeństwo tego rozwiązania gwarantuje specjalny tunel chroniący przewód paliwowy oraz wzmocniona obudowa z przeszkodą udarową. Komfort jazdy zwiększony został poprzez zastosowanie specjalnego korka i zaworu, który gwarantuje suchą powierzchnię zbiornika nawet przy maksymalnym napełnieniu. W efekcie nie ma możliwości pobrudzenia się paliwem.

Dla młodszych użytkowników toru przygotowaliśmy gokarty wyposażone w pałąk przeciwkapotażowy, zabezpieczający głowę kierowcy oraz pasy bezpieczeństwa chroniące przed wypadnięciem z gokarta. Dzięki takim rozwiązaniom możecie być Państwo spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech. Dla jeszcze młodszych użytkowników, którzy chcieliby przejechać się gokartem wraz z rodzicem przygotowaliśmy gokart Rimo TwinStructor, pozwalający na jazdę jednocześnie dwóm kierowcom, z czego jeden z nich ma dostęp do pedałów gazu i hamulca oraz kierownicy, drugi może tylko prowadzić gokarta za pomocą drugiej, połączonej z pierwszą, kierownicy. Rimo Twinstructor wyposażony jest w 13 konny silnik Honda, który w połączeniu z masą gokarta oraz założeniu że siedzi w nim dwie osoby pozwala osiągać wyniki porównywalne z 8 konnymi gokartami pojedynczymi Rimo Evo 6.

 

Dane techniczne gokartów:

Rama średnica stalowych rurek 31,8 mm
Wał napędowy lity 30mm wał wykonany z wysokiej jakości stopu stali, osadzony na 3 oddzielnych łożysk wysokiej jakości
Układ hamulcowy hamulec tarczowy
Przeniesienie napędu

pasek

Silnik Honda GX200 8KM (Rimo tuned)
Bezpieczeństwo wykonany ze stalowej rury ø27mm zderzak wokół całego gokarta w 2 rzędach, pałąk chroniący głowę wykonany z rurki stalowej ø27mm
Udogodnienia dla dzieci wkładki gumowe zmiejszające wielkość fotela, system przesuwania fotela, specjalne nakładki na pedały gazu i hamulca umożliwiające jazdję już od 130cm wzrostu
Nadwozie wykonane z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE) odporne na benzynę i na promieniowanie UV
Waga 105 kg (Evo 6 standard)
Wymiary 1880 / 1300 / 600mm (D/S/W)

  • http://www.tommy-bruk.strefa.pl
  • http://www.respromotion.pl
  • http://www.axel-sport.pl
  • http://www.vidok.pl
  • http://www.simota.com.pl
  • http://www.d1spec.pl
  • http://www.mtuning.pl
  • http://www.sodexo.com
  • http://www.turboworks.pl
  • http://www.neobus.pl
Copyright © 2012 MKarts - Gokarty Rzeszów Kolbuszowa Mielec Tarnobrzeg Karting Rzeszów. All Rights Reserved