LOGIN
HASŁO
Masz problem z zalogowaniem? Napisz do nas
Konkurs Gokarty w Galerii Rzeszów
Dla naszych stałych oraz nowych klientów przygotowaliśmy razem z Galerią Rzeszów specjalny konkurs. Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na nasz tor. Zaproszenia będą rozlosowane pośród wszystkich użytkowników Facebooka, którzy lubią Fanpage Toru Kartingowego MKarts w Kolbuszowej. Jeżeli jeszcze nie lubisz naszego toru kliknij Lubie to! Jeżeli już lubisz nasz tor, udostępnij tą wiadomość, niech twoi znajomi też dowiedzą się o konkursie. Konkurs trwa od 18 grudnia do 23 grudnia 2012. Po świętach wylosujemy zwycięzców. O wygranej poinformujemy poprzez Facebooka. Regulamin konkursu dostępny poniżej.
 
Regulamin Konkursu:

§1 Postanowienia ogólne

1.1 Nazwa konkursu
konkurs będzie prowadzony pod nazwą „GOKARTY W GALERII RZESZÓW
1.2 Nazwa organizatora konkursu
Organizatorem konkursu jest firma MTuning Mateusz Wrzesień, ul. Leśna 1, 35-083 Rzeszów
1.3 Zasięg konkursu
Konkurs ma charakter lokalny oraz internetowy. Konkurs prowadzony będzie na terenie Galerii Rzeszów oraz na Fanpage'u MKarts znajdującym się pod adresem www.facebook.com/MKartsKolbuszowa
1.4 Czas trwania konkursu
Konkurs lokalny, prowadzony w Galerii Rzeszów rozpocznie się 21 grudnia 2012 o godzinie 9:00 i bedzie trwał do 23 grudnia 2012 do godziny 20:00. Konkurs internetowy prowadzony na Facebooku rozpocznie się 18 grudnia 2012 o godzinie 11:00 i będzie trwał do 23 grudnia 2012 do godziny 24:00.
1.5 Uczestnicy konkursu
Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych
1.6 W konkursie nie mogą brać udziału osoby pracujące w firmie MTuning Mateusz Wrzesień.

§2 Warunki uczestnictwa w konkursie

2.1 Uczestnikiem konkursu, na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna,
2.3
W przypadku kunkursu prowadzonego lokalnie w Galerii Rzeszów, kupony konkursowe należy umieszczać w specjalnej do tego celu przygotowanej urnie umieszczonej na poziomie -1 Galerii Rzeszów, przy stoisku reklamowym MKarts w czasie trwania konkursu.
2.4
Każdy uczestnik konkursu ma prawo otrzymać jeden kupon uczestnictwa w konkursie.
2.5 W przypadku konkursu prowadzonego w internecie na Fanpage MKarts na Facebook, uczestnikiem konkursu jest każda osoba która "Lubi" Fanpage toru MKarts w serwisie Facebook, bez znaczenia jest moment polubienia strony.

§3 Nagrody

3.1 Przedmiotem konkursu są pakiety podwócjnych zaproszeń na Tor Kartingowy Mkarts w Kolbuszowej przy ulicy Piłsudskiego 90d, po 5szt odpowiednio dla każdej formy przeprowadzanego konkursu.
3.2
Nagrody konkursowe zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego.

§4 Zasady przeprowadzania losowania

4.1 Losowanie zwycięzców konkursu stacjonarnego jak i zwycięzców konkursu internetowego przeprowadzone zostanie na Torze Kartingowym MKarts w następny dzień roboczy następujący po dacie zakończenia konkursu.
4.2 Osoby wylosowane zostaną poinformowane o wygranej drogą elektroniczną.

§5 Odbiór nagród

5.1
Odbiór nagrody możliwy będzie w kasie Halowego Toru Kartingowego w Kolbuszowej przy ulicy Piłsudskiego 90d, w godzinach otwarcia toru po uprzednim wylegitymowaniu się dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość laureata.
5.2 Laureat nie może domagać się odbioru nagrody w ekwiwalencie pieniężnym.

§6 Postanowienia końcowe

6.1
Regulamin konkursu dostępny jest a stronie www.mkarts.pl
6.2 Każdy uczestnik konkursu obawiązany jest zgodnie z art.23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z      2002 r, Nr 101, poz. 926) wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.
6.3 Udział w konkursie oznacza akceptację postanowień Regulaminu.


  • http://www.sodexo.com
  • http://www.tommy-bruk.strefa.pl
  • http://www.axel-sport.pl
  • http://www.simota.com.pl
  • http://www.respromotion.pl
  • http://www.d1spec.pl
  • http://www.neobus.pl
  • http://www.turboworks.pl
  • http://www.vidok.pl
  • http://www.mtuning.pl
Copyright © 2012 MKarts - Gokarty Rzeszów Kolbuszowa Mielec Tarnobrzeg Karting Rzeszów. All Rights Reserved