LOGIN
HASŁO
Masz problem z zalogowaniem? Napisz do nas
Park maszyn już wyposażony
Park maszyn na nowym, największym profesjonalnym halowym torze kartingowym na Podkarpaciu wyposażony będzie w 11 profesjonalnych maszyn firmy Rimo. Innowacyjna konstrukcja gokarta Rimo EVO 6 to milowy krok w technologii produkcji halowych gokartów. Już dzisiaj prezentujemy Wam zdjęcia tych profesjonalnych pojazdów.

 

Konstrukcja EVO 6 pozwala na maksymalizację bezpieczeństwa i komfortu jazdy przy zachowaniu pełnej przyjemności z jazdy oraz bardzo niskiej wagi całego pojazdu. Nasze gokarty wyposażone są w regulację odległości fotela oraz pedałów hamulca i gazu pozwalające na komfortową jazdę zarówno dorosłym jak i młodszym użytkownikom toru. Na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu jazdy wpływa również zbiornik paliwa, który w nowej konstrukcji umieszczony został w lewym boku. Bezpieczeństwo tego rozwiązania gwarantuje specjalny tunel chroniący przewód paliwowy oraz wzmocniona obudowa z przeszkodą udarową. Komfort jazdy zwiększony został poprzez zastosowanie specjalnego korka i zaworu, który gwarantuje suchą powierzchnię zbiornika nawet przy maksymalnym napełnieniu. W efekcie nie ma możliwości pobrudzenia się paliwem. Pojazdy wyposażone są w systemy anty-gazu, co oznacza że kierowca może skoncetrować sie całkowicie na jeździe i nie musi się przejmować puszczaniem pedału gazu podczas hamowania.

Gokarty wyposażone są w silniki Honda o mocy aż 8 koni mechanicznych. Specjalny system dociążania gokarta pozwala na wyrównaną rozgrywkę pomiędzy kierowcami o diametralnie różnej wadze, różnica możliwa do zniwelowania to nawet 30 kg.

Nie bez znaczenia pozostaje także wizualna strona wykonania pojazdu, specjalne plastikowe osłony nadają gokartowi rajdowy wygląd, rurowa konstrukcja osłonięta jest przez plastikową bandę, co zmniejsza odgłosy spowodowane zderzeniami gokartów a specjalna konstrukcja osłon silnika pozwala na minimalizację możliwości poparzenia. Dla młodszych użytkowników toru przygotowaliśmy gokarty wyposażone w pałąk przeciwkapotażowy, zabezpieczający głowę kierowcy oraz pasy bezpieczeństwa chroniące przed wypadnięciem z gokarta. Dzięki takim rozwiązaniom możecie być Państwo spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech. Dla jeszcze młodszych użytkowników, którzy chcieliby przejechać się gokartem wraz z rodzicem przygotowaliśmy gokart Rimo TwinStructor, pozwalający na jazdę jednocześnie dwóm kierowcom, z czego jeden z nich ma dostęp do pedałów gazu i hamulca oraz kierownicy, drugi może tylko prowadzić gokarta za pomocą drugiej, połączonej z pierwszą, kierownicy.

 

 

Całość dopełniona zostanie szerokim i bezpiecznym torem, na którym wyprzedzanie nie będzie żadnym problemem, pokrytym nawierzchnią asfaltową i wyposażonym w specjalne, dedykowane do kartingu bandy bezpieczeństwa. Nad poprawnym pomiarem czasu czuwać będzie system TAG Heuer, profesjonalny system pomiaru czasu stosowany na skalę światową przy różnego typu wyścigach gdzie liczą się nawet setne sekundy.


  • http://www.neobus.pl
  • http://www.tommy-bruk.strefa.pl
  • http://www.sodexo.com
  • http://www.respromotion.pl
  • http://www.simota.com.pl
  • http://www.vidok.pl
  • http://www.mtuning.pl
  • http://www.turboworks.pl
  • http://www.axel-sport.pl
  • http://www.d1spec.pl
Copyright © 2012 MKarts - Gokarty Rzeszów Kolbuszowa Mielec Tarnobrzeg Karting Rzeszów. All Rights Reserved