LOGIN
HASŁO
Masz problem z zalogowaniem? Napisz do nas
Ponowne zwycięstwo naszych zawodników

Gratulujemy wychowankom szkółki oraz zawodnikom reprezentującym tor MKarts na zawodach w Kielcach.

W ostatnią sobotę na torze F1Gokart w Kielcach rozegrane zostały 6 godzinne zawody drużynowe na które z toru MKarts pojechało dwie drużyny, Juniorzy w składzie Patryk, Miłosz i Maciej oraz Seniorzy w składzie: Michał, Przemek i Przemysław (trenujący na torze w Rzeszowie).

Drużyna Juniorów po 6 godzinach waliki na torze, zajęła drugie miejsce tracąc zaledwie 34 sekundy do drużyny zwycięskiej reprezentowanej przez zawodników z 3 różnych miast, natomiast drużyna Seniorów zajęła trzecie miejsce. Jak łatwo policzyć na 9 zawodników na podium 5 z nich trenuje na naszym torze.

W piątek również w Kielcach odbyła się 6 runda Kieleckiej Ligi Kartingowej, podczas której 38 zawodników z wielu miast Polski (Warszawa, Kielce, Kraków, Rzeszów, Łódź, Radom,…) rywalizowało do późnych godzin nocnych. Nasz zespół w składzie Michał, Patryk, Miłosz i Maciej wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji zespołowej. Dodatkowo w klasyfikacji generalnej i klasyfikacji Junior: Patryk wygrał zawody, a Miłosz być trzeci.

W poprzednich rundach KLK zawodnicy z naszego toru zawsze zajmowali miejsce na podium – jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy kolejnych do trenowania, a dla juniorów polecamy szkółkę MKarts, która rusza niebawem.